За проекта
Награди за успелите деца на България

Постиженията на български деца през годината е победа, заслужаваща специално внимание.  Ние искаме учениците, които не просто имат талант, но и работят върху него и печелят награди, да знаят, че трябва да са особено горди с тях! Ние искаме тези деца да са утрешните успели българи, а днес - да са лидерите в своите училища! Още...





КЛУБ 2014

Абигейл Ангелова 8 г., III клас, гр. В. Търново, №1005 – Танцово изкуство

Адриана Ивайлова 7 г., I клас, гр. София,№383 – Шотокан карате до

Адриана Узунова 11 г., V клас, с. Копринка, общ. Казанлък, № 856 – Пиано

Айлин Айдънова 7 г., I клас, гр. Попово, №1050 – Изобразително изкуство

Айлин Ахмедова 12 г., VI клас, гр. Варна, №29 – Карате до

Айсун Селимова 12 г., VI клас, гр. Попово, №1124 – Изобразително изкуство

Албена Стефанова 10 г., IV клас, гр. Кюстендил, № 1066 – Изобразително изкуство

Алекс Цветанов 12 г., VI клас, гр. София, №212 – Математика, Информатика

Александра Борисова 17 г., XI клас, гр. Кюстендил, №256 – Народно пеене

Александра Бошнакова 18 г., XII клас, гр. Казанлък, №452 – Пиано

Александра Даскалова 9 г., III клас, гр. В. Търново, №742 – Пиано, Класически балет

Александра Даскалова 9 г., III клас, гр. В. Търново, №1159 – Математика

Александра Димитрова 9 г., III клас, гр. Габрово, №431 – Китара

Александра Димова 11 г., V клас, гр. Хасково, №82 – Дигитална графика и живопис

Александра Симеонова 15 г., IX клас, гр. Казанлък, №604 – Пиано

Александра Тенева 8 г., II клас, гр. Търговище, №974 – Поп музика

Александрина Иванова 16 г., X клас, гр. Перник, №1114 – Народно пеене

Александър Ангелов 10 г., IV клас, гр. Хасково, №946 – Спортна аеробика

Александър Атанасов 16 г., X клас, гр. Плевен, №51 – Физика, Астрономия

Александър Божилов 9 г., III клас, гр. София, №132 – Плуване, Триатлон

Александър Гичев 9 г., III клас, гр. София, №798 – Математика

Александър Сръндев 17 г., XI клас, гр. София, №647 – Триатлон

Александър Стоянов 18 г., XII клас, гр. Габрово,№475 – Шотокан карате до

Александър Танев 13 г., VII клас, гр. Балчик, №263 – Поп и рок пеене

Александър Филисян и Георги Попов (екипаж) 15 г. , ІХ клас и 12 г., VI клас, гр. Бургас, №1204 – Ветроходство

Александър Чергански 17 г., XI клас, гр. София, №1179 – Математика

Ана-Мария Узунова 10 г., IV клас, гр. София, №421 – Пиано

Ангел Андрейчев 13 г., VII клас, гр. Плевен, №1208 – Математика

Ангел Шерлетов 18 г., XII клас, гр. Казанлък, №1158 – Физика

Андон Тодоров 11 г., V клас, гр. Благоевград, №1019 – Математика

Андреа Начева и Катерина Йорданова (дует) 12 г., VI клас и 15 г., IX клас, гр. Разград, №497 – Поп пеене

Андрей Гичев 9 г., III клас, гр. София, №986 – Пиано

Анжела Тодорова 15 г., IX клас, гр. София, №929 – Пиано

Ани Тенева 9 г., III клас, гр. Казанлък,№366 – Пиано

Анита Ковачева 12 г., VI клас, гр. София, №398 – Изобразително изкуство, Приложно изкуство

Анна Каменова 11 г., V клас, с. Ярджиловци, обл. Перник, №892 – Литература

Анна Михалкова 12 г., VI клас, гр. Благоевград, №535 – Математика

Анна Първанова 16 г., X клас, гр. Пловдив, №806 – Литература, Изобразително изкуство, Фотография

Арзу Юмерова 8 г., II клас, гр. Попово, №829 – Изобразително изкуство

Асен Марков 13 г., VII клас, гр. Перник, №1129 – Математика, Български език, География

Атанас Бунтов 11 г., V клас, гр. Пловдив, №815 – Математика

Атанас Илиев 11 г., V клас, гр. Пловдив,№370 – Математика

Ахмед Ахмедов 14 г., VIІІ клас, гр. Варна, №28 – Карате до

Белослава Стоянова 13 г., VI клас, гр. Пловдив, №127 – Литература

Бетина Любенова 14 г., VIII клас, гр. Кюстендил, №607 – Тамбура

Биляна Борисова 7 г., I клас, гр. Хасково,№74 – Дигитална графика и живопис

Бисера Вълканова 14 г., VII клас, гр. Летница, №442 – Изобразително изкуство

Божидар Маринов 9 г., III клас, гр. София, №844 – Математика

Божидар Паньов 10 г., IV клас, гр. Кюстендил, №783 – Математика

Божидар Саръбоюков 10 г., IV клас, гр. Харманли,№102 – Лека атлетика

Божидар Христов 11 г., V клас, гр. София, №1064 – Гъдулка

Бойко Парлапански 11 г., V клас, гр. Кюстендил, №1186 – Карате

Бончо Янев 12 г., VI клас, гр. Хасково, №78 – Дигитална графика и живопис

Борис Барбов 14 г., VIII клас, гр. София, №896 – Математика

Борис Узунов 12 г., VIІ клас, гр. София, №1082 – Пиано

Борислав Димитров 14 г., VII клас, гр. Варна, №169 – Компютърна графика и рисунка, Приложно изкуство

Борислава Божинова 11 г., V клас, гр. Свищов, №295 – Математика

Боряна Шенкова 10 г., IV клас, гр. Габрово, №11 – Математика

Боян Ганев 7 г., I клас, гр. София, №1034 – Изобразително изкуство

Бояна Томова 16 г., IX клас, гр. В. Търново, №1104 – Плуване

Бранимир Павлов 7 г., I клас, гр. София, №138 – Плуване

Валентин Митев 10 г., IV клас, гр. Плевен, №894 – Шахмат

Валерия Василенко 11 г., VI клас, гр. София, №1180 – Пиано

Валерия Лозанова 14 г., VIII клас, гр. Габрово, №527 – Карате киокушин

Ванеса Делова и Виктория Стоянова (дуо) 13 г., VII клас, гр. Стамболийски, №392 – Танцово изкуство

Ванеса Калинкова 8 г., II клас, гр. Бургас, №9 – Математика

Василена Конзова 11 г., V клас, гр. Хисаря, №272 – Поп музика

Василена Янкова 8 г., II клас, гр. Кюстендил, №777 – Народно пеене

Василики Кадоглу 11 г., VI клас, гр. Варна, №517 – Плуване

Ведиха Дурсун 17 г., X клас, гр. Хасково, №89 - Дигитална графика и живопис

Велимир Кьосев 16 г., X клас, гр. София, №523 – Пиано

Велина Иванова 14 г., VIII клас, гр. Варна, №579 – Танцово изкуство

Велислав Атанасчев 11 г., IV клас, гр. Летница, №441 – Изобразително изкуство

Венета Дончева 10 г., IV клас, гр. Попово, № 1111 – Изобразително изкуство

Венислав Иванов 12 г., VI клас., гр. Варна, №460 – Математика

Весела Порчева 12 г., VI клас, гр. София, №408 – Народно пеене

Веселин Маркович 9 г., II клас, гр. Варна, №1052 – Математика

Веселина Ташева 7 г., I клас, гр. Казанлък, №804 – Литература

Виктор Василев 7 г., I клас, гр. Пловдив, №76 – Цигулка

Виктор Владков , 11 г., V клас, гр. Казанлък, №311 – Пиано

Виктор Кожухаров 12 г., VI клас, гр. Русе, №528 – Информатика, Математика

Виктор Тренев 13 г., VI клас, гр. София, №790 – Цигулка

Виктор Шаовчев 8 г., II клас, гр. Бургас, №997 – Математика

Виктория Вучкова 8 г., II клас, гр. Кюстендил, №1054 – Изобразително изкуство

Виктория Главчева 14 г., VIII клас, гр. Хисаря, №332 – Поп пеене

Виктория Денчева 10 г., IV клас, гр. Попово, № 1157 – Изобразително изкуство

Виктория Стрендева 9г., III клас, гр. Благоевград, №622 – Шахмат

Виктория Филипова 9 г., III клас, гр. Попово, №1142 – Изобразително изкуство

Вилеслава Георгиева 15 г., IX клас, гр. Кюстендил, №1042 – Изобразително изкуство

Виолета Иванова 9 г., II клас, гр. Бургас, №301 – Математика

Владимира Иринчева 14 г., VIII клас, гр. София, №357 – Математика

Владина Тихолова 8 г., II клас, гр. Кюстендил, №425 – Изобразително изкуство

Вяра Алексиева 10 г., IV клас, гр. Етрополе, №747 – Математика

Вяра Казакова 11 г., V клас, гр. Хасково, №90 – Дигитална графика и живопис

Габриела Йорданова 11 г., VI клас, гр. Русе, №401 – Поп пеене

Георги Атанасов 15 г., X клас, гр. Шумен,№174 – Математика

Георги Георгиев 11 г., V клас, гр. Хасково, №75 – Дигитална графика и живопис

Георги Гергов 17 г., XI клас, гр. Ловеч, №871 – Лека атлетика

Георги Димитров 14 г., VIII клас, гр. София, №1144 – Класическа китара

Георги Иванов 11 г., V клас, гр. Стамболийски, №779 – Гайда

Георги Игнатов 11 г., V клас, гр. Враца, №679 – Математика

Георги Игнатов 11 г., V клас, гр. Враца, №819 – Шахмат

Георги Кочов 11 г., V клас, гр. Пловдив, №912 – Изобразително изкуство

Георги Христов 14 г., VIII клас, гр. Габрово, №273 – Математика


Георги Чиколов 11 г., V клас, гр. Пловдив, №748 – Пиано

Георги Янков 17 г., XI клас, гр. Варна, №302 – Поп пеене

Георги Янчев 10 г., IV клас, гр. София, №456 – Изобразително изкуство

Георгия Кадоглу 16 г., X клас, гр. Варна, №626 – Плуване

Георгия Кадоглу 16 г., X клас, гр. Варна, №616 – Благотворителен проект

Гергана Думанова 13 г., VII клас, гр. Ст. Загора, №699 – Конен спорт

Гергана Кискинова 13 г., VI клас, гр. Пловдив, №403 – Литература

Гергана Пейчева 11 г., V клас, гр. София, №113 – Шахмат

Грета Банишка 14 г., VIII клас, гр. София, №438 – Спортна гимнастика

Григория Николова и Станислав Иванов 11 г., V клас, гр. Несебър, №910 – Спортни танци

Гюнер Али 13 г., VII клас, гр. Хасково, №149 – Дигитална графика и живопис

Давид Мавродиев 13 г., VII клас, гр. София, №995 – Литература

Давид Мавродиев 13 г., VII клас, гр. София, №1171 – Благотворителен проект

Давид Цаков 9 г., III клас, гр. София, №304 – Математика

Даниел Иванов 12 г., VI клас, гр. Димитровград - №203 – Математика

Даниел Николов 16 г., X клас, гр. Хасково, №1037 – Бадминтон

Даниела Станимирова 10 г., III клас, гр. София, №515 – Фигурно пързаляне

Дарена Светослава Димитрова 18 г., XI клас, гр. Дряново, №921 – Акордеон

Дарина Михова 18 г., XII клас, гр. Димитровград, №276 – Карате шинкиокушин

Дария Йорданова 9 г., III клас, гр. Варна, №369 – Класически балет

Делина Делчева 9 г., III клас, гр. Хасково, №269 – Танцово изкуство

Денислава Пенчева 12 г., VI клас, гр. Попово, №1163 – Изобразително изкуство

Деница Димитрова 12 г., V клас, гр. Аксаково, №987 – Народно пеене

Деница Кинева 11 г., V клас, гр. Бургас, №807 – Поп пеене

Деница Михова 12 г., VI клас, гр. Димитровград, №358 – Карате шинкиокушин

Деница Щупалова 9 г., III клас, гр. Дупница, №1145 – Изобразително изкуство

Дея Евтимова 8 г., II клас, гр. Бургас, №197 – Изобразително изкуство

Дея Христова 10 г., IV клас, гр. София, №608 – Спортно катерене

Джем Мустафа 12 г., VI клас, гр. Русе, №180 – Изобразително изкуство

Диана Петрова 10 г., IV клас, гр. Търговище, №1101 – Пиано

Диана Чаушева 7 г., I клас, гр. София, №1033 – Народно пеене, Цигулка

Диляна Тодорова 11 г., V клас, гр. Попово, №1081 – Изобразително изкуство

Димана Мирчева 16 г., X клас, гр. София, №933 – Народно пеене

Димитър Балев 15 г., IX клас, гр. Варна, №1115 – Лека атлетика

Димитър Любенов 15 г., IX клас, гр. София, №1153 – Математика

Димитър Опърлаков 13 г., VII клас, гр. Варна, №179 – Математика, Информатика

Димитър Пенев 13 г., VII клас, гр. Нови пазар, №211 – Математика

Димитър Плачков 16 г., X клас, гр. София, №25 – Електроника и програмиране

Димитър Русев 11 г., V клас, гр. София, №641 – Спортно катерене

Димитър Цонков 15 г., IX клас, гр. Габрово, №1092 – Тамбура

Димитър Чакъров 13 г., VII клас, гр. Пловдив, №609 – Математика, Информатика

Димо Савов 14 г., VIII клас, гр. Силистра, №906 – История, Математика

Добромира Малчева 8 г., II клас, гр. Попово, №1178 – Изобразително изкуство

Добромира Миткова 10 г., IV клас, гр. Варна, №1187 – Литература, Приложни изкуства

Евгени Кайряков 13 г., VII клас, гр. Пловдив, №769 – Математика, Информатика, Физика

Евелина Ангелова 9 г., III клас, гр. Варна, №542 – Математика

Елена Георгиева 13 г., VII клас, гр. Варна, №1168 – Лека атлетика

Елена Диловска 10 г., IV клас, гр. Кюстендил, №1096 – Изобразително изкуство

Елена Маринова 16 г., X клас, гр. Хасково, №168 - Дигитална графика и живопис

Ели Витанова 12 г., VI клас, гр. София, №417 – Математика

Елиза Огнянова 15 г., IX клас, гр. Кюстендил, №445 – Тамбура

Елиза Панчева 12 г., VI клас, гр. София, №381 – Фигурно пързаляне

Елина Чукарова 8 г., II клас, гр. Мадан, №424 – Карате шинкиокушин

Елица Василева 11 г., V клас, гр. Варна, №978 – Математика

Елица Стефанова 10 г., IV клас, гр. Враца, №1125 – Пиано

Емил Стефанов 15 г., IX клас, гр. В. Търново, №205 - Шахмат

Емилияна Георгиева 10 г., IV клас, гр. Шумен, №623 – Математика

Енислав Николов 9 г., III клас, гр. Г. Оряховица, №773 – Математика

Жасмин Стоянова 14 г., VIII клас, гр. Варна, №676 – Поп пеене

Жаклин Катърджиева 12 г., VI клас, гр. Бургас, №1057 – Математика

Захари Маринов 12 г., VI клас, гр. Плевен, №427 – Математика, Информатика

Захари Тодоров 11 г., V клас, гр. Търговище, №541 – Литература

Звезда Игнатова 12 г., VI клас, гр. Варна, №319 – Художествена гимнастика

Здравко Баблаков 12 г., VI клас, с. Поликраище, обл. В. Търново №746 – Модерен петобой, Плуване

Зейнеб Якубова 13 г., VI клас, гр. Летница, №516 – Изобразително изкуство

Златина Милева 14 г., VIII клас, гр. Варна, №654 – Математика

Златомир Трифонов 14 г., VIII клас, гр. Казанлък, №688 – Пиано

Ибрахим Игнатов , 11 г., V клас, гр. Шумен, №254 – Пиано

Ива Иванова 14 г., VIII клас, гр. Плевен, №350 – Математика

Ива Стоянова 17 г., X клас, гр. Добрич, №1013 – Класическа китара, Поп и джаз пеене

Ивайла Жекова 16 г., X клас, гр. Хасково, №86 - Дигитална графика и живопис

Ивайла Петрова 11 г., V клас, гр. Попово, №1063 – Изобразително изкуство

Иван Богоев 12 г., VI клас, гр. Хасково, №79 – Дигитална графика и живопис

Иван Ганев 15 г., IX клас, гр. Шумен, №37 – Информатика

Иван Герганов 18 г., XII клас, гр. Кърджали,№ 955 – Математика

Иван Иванов 11 г., VI клас, гр. Кюстендил, №1192 – Карате до

Иван Кръстев 9 г., III клас, гр. Добрич, №796 – Карате до

Иван Митов 13 г., VII клас, гр. Кюстендил, №1182 – Астрономия, Математика

Иван Мочков 9 г., III клас, гр. Свищов, №165 – Математика

Иван Панев 16 г., X клас, гр. Хасково, №925 – Бадминтон

Ивана Каменова 12 г., VI клас, гр. София, №793 – Карате до

Ивана Муцкова 13 г., VII клас, гр. Пловдив, №889 – Поп и джаз пеене

Ивелина Колева 12 г., VI клас, гр. Хасково, №87 - Дигитална графика и живопис

Ивет Иванова 11 г., V клас, гр. Попово, №477 – Изобразително изкуство

Ивета Йорданова 15 г., IX клас, гр. Кюстендил, №1049 – Изобразително изкуство

Ивета Костова 17 г., X клас, гр. Ямбол, №1015 – Поп и джаз пеене

Ивета Тодорова 8 г., II клас, гр. Варна, №297 – Поп пеене

Иво Песев 15 г., IX клас, гр. Варна, №1100 – Лека атлетика

Иво Петров 13 г., VII клас, гр. София, №915 – Математика, Информатика

Ивона-Сияна Станева 8 г., II клас, гр. Попово, №1055 – Изобразително изкуство

Илиян Архангелов 9 г., III клас, гр. Добрич, №869 – Математика

Илиян Йорданов 16 г., X клас, гр. Варна, №1102 – Информатика, Математика

Илона Кидикова 13 г., VII клас, гр. Видин, №904 – Литература

Искрен Генов 16 г., X клас, гр. Ловеч, №857 – Ендуро

Йоан Василев 10 г., IV клас, гр. Плевен, №599 – Математика

Йоана Делимаркова 12 г., VI клас, гр. Русе, №841 – Пиано

Йоана Дончева 10 г., III клас, гр. Варна, №202 – Математика

Йоана Максимова 9 г., III клас, гр. Попово, №1170 – Изобразително изкуство

Йоана Пенчева 10 г., IV клас, гр. Попово, №1046 – Изобразително изкуство

Йоана Тихолова 18 г., XI клас, гр. Балчик, №720 – Литература, Класическа китара

Йоанна Ортакчийска 14 г., VIII клас, гр. Дупница, №860 – Изобразително изкуство

Йордан Петков 10 г., IV клас, гр. Русе, №1173 – Математика

Йордан Тодоров 8 г., II клас, гр. Пловдив, №867 – Пиано

Калина Н . Николаева 9 г., III клас, гр. Търговище, №594 – Изобразително изкуство

Калина Н . Николаева 10 г., IV клас, гр. Варна, №278 – Плуване

Калоян Василев 10 г., IV клас, гр. Пловдив, №20 – Флейта

Калоян Дянков 11 г., V клас, гр. Русе, №691 – Математика

Калоян Спиров 14 г., VIII клас, гр. Русе, №960 – Математика

Карина Тодорова 8 г., II клас, гр. Бургас, №733 - Математика

Катерина Петрова 13 г., VII клас, гр. София, №1169 – Английски език, История, География

Кирил Димов 10 г., IV клас, гр. Казанлък, №473 – Литература

Красимира Дочева 9 г., III клас, гр. Варна, №1172 - Математика

Крисия Тодорова 10 г., IV клас, гр. Разград, №496 – Поп пеене

Кристиан Минчев 13 г., VII клас, гр. Бургас, №754 – Математика

Кристиана Кирилова 10 г., ІII клас, гр. В. Търново, №729 – Поп пеене

Кристиана Любенова 8 г., III клас, гр. Кюстендил, №673 – Тамбура

Кристина Иванова 12 г., VI клас, гр. Севлиево ,№1188 – Ракетомоделизъм

Кристина Кърчева 8 г., II клас, гр. Бургас, №414 – Художествена гимнастика

Кристина Петрова 10 г., IV клас, гр. Кюстендил, №317 – Народно пеене

Кристина Цветанова 10 г., IV клас, гр. Свищов, №190 – Карате до

Кристиян Живков 9 г., III клас, гр. Бургас, №1193 – Народно пеене

Кристиян Каменов 8 г., II клас, гр. София, №791 – Поп пеене

Кристиян Ляпев 14 г., VIII клас, гр. София, №767 – Ски алпийски дисциплини

Кристиян Павлов 9 г., III клас, гр. Пазарджик, №218 – Поп пеене

Кристиян Станков 15 г., IX клас, гр. Бургас, №322 – Карате киокушин

Кристиян Тодоров 13 г., VI клас, с. Горна Малина, обл. София, №1130 – Пиано

Кристияна Тодорова 9 г., III клас, гр. Дупница, №662 – Изобразително изкуство

Кръстина Ангелова 15 г., IX клас, гр. София, №649 – Спортно катерене

Ксандриния Капелова 11 г., V клас, гр. В. Търново, №883 – Спортни танци

Ксандриния Капелова и Христиан Въгляров 11 г., V клас, гр. Казанлък, №917 – Спортни танци

Къонг Виет До 12 г., VI клас, гр. София, №605 – Математика

Лидия Ганева 8 г., II клас, гр. Пловдив, №226 – Поп пеене

Лили Ралева 11 г., V клас, гр. Бургас, №43 – Поп пеене, Пиано

Лиляна Младенова 14 г., VIII клас, гр. Шумен, №118 – Народно пеене, Литература

Лорен Босилков 12 г., VI клас, гр. Белене, №189 – Карате до

Лъчезар Чавдаров 9 г., III клас, гр. Троян, №1206 – Математика

Любомира Ангелова 11 г., V клас, гр. Габрово, №630 – Изобразително изкуство

Любомира Димитрова 13 г., VII клас, гр. Свищов, № 73 – Математика

Максимилиан Георгиев 12 г., VI клас, гр. Русе, №307 – Математика

Мариам Маврова 13 г., VII клас, гр. Велинград, №968 – Поп музика

Марин Йорданов 16 г., X клас, гр. Стражица, №751 – Литература

Марина Бояджиева 12 г., V клас, гр. Бургас, №881 – Математика, История

Марио Илиев 16 г., X клас, гр. Димитровград, №982 – Математика

Мария Василева 8 г., II клас, гр. Смолян, №303 – Народно пеене

Мария Делякова 17 г., X клас, гр. София, №888 – Математика

Мария Дренчева 9 г., III клас, гр. София, №379 – Математика

Мария Кирилова 10 г., IV клас, гр. Русе, №119 – Математика

Мария Къчева 9 г. III клас, гр. Сливен, №952 – Математика

Мария Манова 8 г., II клас, гр. София,№893 – Фигурно пързаляне

Мария Филипова 13 г., VI клас, гр. Пловдив, №1040 – Карате шинкиокушин

Мария-Десислава Димитрова 18 г., XI клас, гр. Дряново, №922 – Акордеон

Мария-Десислава Стойчева 17 г., XI клас, гр. Пловдив, №989 – Пиано

Марк Киричев 12 г., VI клас, гр. Варна, №575 – Математика

Марко Тодоров 18 г., XII клас, гр. Димитровград (Сърбия), №739 – Карате

Мартин Белчев 16 г., IX клас, гр. Казанлък, №1044 – Лека атлетика

Мартин Димитров 17 г., X клас, гр. Кюстендил, №71 – Физика

Мартин Златев 13 г., VI клас, гр. Свищов, №941 – Карате

Мартин Копчев 11 г., V клас, гр. Габрово, №191 – Математика, Информатика

Мартина Чан 17 г., XI клас, гр. София, №1176 – Шотокан карате до

Марчела-Василена Димитрова 15 г., IX клас, гр. Търговище, №93 – Танцово изкуство

Матей Матеев 9 г., III клас, с. Марково, №1012 – Фехтовка

Мелисса Шабан 8 г., II клас, гр. Харманли, №809 – Лека атлетика

Мина Николова 13 г., VII клас, гр. София, №484 – Китара

Мира Пуйкова 7 г., I клас, гр. Русе, №299 – Поп пеене

Мирослав Маринов 17 г., XI клас, гр. Пловдив, №1030 – Математика

Мирослав Христов 12 г., VI клас, гр. Севлиево, №185 – Пиано

Михаела Чорлева 11 г., VI клас, гр. Стамболийски, №1020 – Джудо

Михаил Иванов 13 г.,VII клас, гр. Харманли, №32 – Корабомоделен спорт

Мишел Захариева 10 г., IV клас, гр. Козлодуй, №760 – Плуване

Момчил Даскалов 13 г., VII клас, гр. Хасково, №141 – Дигитална графика и живопис

Момчил Николов 13 г., VII клас, гр. Разград, №722 – Поп пеене, Брейк

Моника Азманска 15 г., X клас, гр. Дубай, ОАЕ, №675 – Народно пеене

Моника Димитрова 15 г., IX клас, гр. Бургас, №1065 – Карате киокушин

Моника Ламбева 14 г., VIII клас, гр. Дряново, №887 – Спортно ориентиране

Моника Ламбева 14 г., VIII клас, гр. Дряново, №690 – Акордеон

Надежда Димитрова 16 г., X клас, гр. София, №271 – Математика

Надежда Златанова 13 г., VI клас, гр. Пловдив, №45 – Литература

Найден Йорданов 13 г., VI клас, гр. Алзира, Валенсия (Испания), № 994 – Вдигане на тежести

Наталия Владимирова 16 г., X клас, гр. Бургас, №932 – Пиано, Народно пеене

Нгуен Чи Зунг 19 г., XII клас, гр. София, №34 – Математика

Неделя Самоковлиева 11 г., VI клас, гр. Свищов, №950 – Лека атлетика

Никол Георгиева 9 г., III клас, гр. Русе, №799 – Информатика

Никол Димова 9 г., III клас, гр. Русе, №325 – Танцово изкуство

Никол Джоргова 15 г., IX клас, гр. Кюстендил, №1045 – Изобразително изкуство

Никол Колева 11 г., V клас, гр. Пловдив, №859 – Джу джицу

Никол Колева 11 г., V клас, гр. Пловдив, № 753 Изобразително изкуство

Никол Радева 11 г., V клас, гр. Силистра, №1024 – Танцово изкуство

Никола Максимов 11 г., V клас, гр. Габрово, №1156 – Математика, Информатика

Никола Николов 16 г., X клас, гр. Разград, №726 – Поп пеене

Николай Благоев 14 г., VIII клас, гр. София, №833 – Математика

Николай Георгиев 14 г., VII клас, гр. Търговище, №1181 – Поп, рок и джаз пеене

Николай Димитров 13 г., VII клас, гр. Русе, №461 – Пиано

Николай Маринов 13 г., VII клас, гр. Пловдив, №1190 – Пиано

Ния Маркова 9 г., III клас, гр. Дупница, №669 – Изобразително изкуство

Ния-Сирма Петрова 13 г., VII клас, гр. София, №502 – Пиано

Ноел Николов 13 г., VII клас, гр. Пловдив, №817 – Карате шинкиокушин

Огнян Арсов 10 г., IV клас, гр. Варна, №1185 – Математика

Орлин Кучумбов 14 г., VIII клас, гр. Бургас, №406 – Математика, Физика

Павел Братанов 11 г., IV клас, гр. Бургас, №1007 – Математика

Павел Димитров 16 г., X клас, гр. Аксаково, №984 – Акордеон

Павел Стефанов 13 г., VII клас, гр. Враца, №1121 – Пиано

Памела Газдова 14 г., VIII клас, гр. Летница, №569 – Изобразително изкуство

Патриция Колева 14 г., VIII клас, гр. Разград, №482 – Поп пеене

Петко Казанджиев 15 г., IX клас, гр. В. Търново, №824 – Математика

Петър Божилов 14 г., VIII клас, гр. София, №140 – Плуване

Петър Гайдаров 18 г., XII клас, гр. Пловдив, №1009 – Математика

Петър Дюлгеров 12 г., VI клас, гр. София, №795 – Пиано

Петър Чернокожев 13 г., VII клас, гр. Габрово, №223 – История, География, Математика

Петър Чернокожев 13 г., VII клас, гр. Габрово, № 874 Литература

Петя Аршинкова 16 г., X клас, гр. Пловдив, №66 – Тенис на корт

Петя Михайлова 15 г., IX клас, с. Студена, обл. Перник, №430 – Народно пеене

Пламена Стойнова , 9 г., III клас, гр. Сливен, №821 – Информационни технологии

Полина Павлова 13 г., VII клас, гр. София, №67 – Плуване

Поля Иванова 8 г., II клас, гр. Бургас, №72 – Поп пеене

Преслав Николов 15 г., IX клас, гр. Пловдив, №811 – Карате шинкиокушин

Радин Тихолов 11 г., IV клас, гр. Кюстендил, №939 – Изобразително изкуство, Фотография

Радин Тихолов 11 г., IV клас, гр. Кюстендил, №940 – Карате до

Радина Пенчева 8 г., II клас, гр. Попово, №1074 – Изобразително изкуство

Радко Василев 10 г., IV клас, гр. Карнобат, №375 – Литература

Радослава Кръстева 12 г., VI клас, гр. Кюстендил, №999 – Тамбура

Радост Атанасчева 11 г., IV клас, гр. Летница, №440 – Изобразително изкуство

Ралица Апостолова 9 г., III клас, гр. Летница, №463 – Изобразително изкуство

Ралица Йончева 17 г., XI клас, гр. Габрово, №139 – Пиано

Рафаил Андреу 13 г., VII клас, гр. Силистра, №1140 – Шотокан карате до

Рая Апостолова 12 г., V клас, гр. София,№1017 – Спортна гимнастика

Рая Сръндева 8 г., II клас, гр. Кюстендил, №958 – Художествена гимнастика

Рая Цонева 12 г., VI клас, гр. Габрово, №91 – Математика

Рени Герова 13 г., VI клас, гр. Стамболийски, №508 – Танцово изкуство

Росина Шейтанова 12 г., VI клас, гр. Кюстендил, №1001 – Тамбура, Литература

Румен Василев 17 г., XI клас, гр. София, №757 – Математика

Румен Иванов 11 г., IV клас, гр. Враца, №1116 – Математика

Румен Николов 17 г., XI клас, гр. София, №897 – Шахмат

Русана Тончева 11 г., IV клас, гр. Бургас, №735 – Математика

Самуил Лечев и София Коларова 15 г., IX клас, гр. Несебър, №805 – Спортни танци

Светлин Василев 11 г., V клас, гр. Свищов, №340 – Карате

Светозар Дочев 9 г., III клас, гр. Кюстендил, №1056 – Изобразително изкуство

Сесил Сабри 9 г., II клас, гр. Търговище, №1127 – Поп музика

Сибел Зейнелова 19 г., XII клас, гр. Казанлък, №1093 – Пиано

Сибел Мохамедова 9 г., III клас, гр. Попово, №1099 – Изобразително изкуство

Силвия Гелина 11 г., V клас, гр. Пловдив, №294 – Математика

Симеон Каранов 13 г., VII клас, гр. Пловдив,№163 – Виолончело

Симона Петрова 10 г., IV клас, гр. Кюстендил, №257 – Народно пеене

Симона Симова 7 г., I клас, гр. Попово, №837 – Изобразително изкуство

Симона Статева 19 г., XII клас, гр. Разград, №488 – Поп пеене

Славина Тенева 8 г.,ІII клас, гр. Благоевград,№588 – Цигулка

Снежана Стоянова 13 г., VII клас, гр. Добрич, №905 – Литература

София Чернишкова 12 г., VI клас, гр. София, №260 – Пиано

„Стамболино“ (вокална група) 12 г., VI клас, гр. Стамболийски, №499 – Поп пеене

Станислав Ванев 16 г., IX клас, с. Марино поле, обл. Пловдив, №339 – Триатлон

Станислав Щерев 18 г.,XII клас, гр. Варна, №1162 – Физика, Математика

Стела Димитрова 11 г., V клас, гр. Габрово, №808 – Тамбура

Стефан Трифонов 12 г., VI клас, гр. Варна, №437 – Поп пеене

Стефани Алексиева 12 г., VI клас, гр. Варна, №306 – Поп пеене

Стефани Георгиева 15 г., VII клас, гр. Енгера – Валенсия (Испания) №312 – Изобразително изкуство, Компютърна графика и рисунка

Стилияна-Роса Матева 13 г., VII клас, с. Рудник, обл. Бургас, №681 – Народно пеене

Стилян Алексиев 12 г., VI клас, гр. Етрополе, №761 – Математика

Стоян Гечков 17 г., XI клас, гр. Пловдив, №677 – Български език и литература, Химия

Стоян Маринов 13 г., VII клас, гр. Варна, №416 – Математика

Татяна Стоянова 15 г., IX клас., гр. Исперих, №50 – Народно пеене

Теодор Трифонов 12 г., VI клас, гр. Търговище, №998 – Спортна гимнастика

Теодора Върбанова 13 г., VII клас, гр. Варна, №466 – Поп пеене

Теодора Гълъбова 9 г., III клас, гр. Варна,№60 – Класически балет

Теодора Даскалова 9 г., III клас, гр. В. Търново, №741 – Пиано, Класически балет

Теодора Даскалова 9 г., III клас, гр. В. Търново, №1160 – Математика

Теодора Маринова 16 г., X клас, гр. София, №16 – Класически балет

Теодора Тодорова 13 г., VIII клас, гр. Бургас, №786 – Шотокан карате до

Теодора Филчев а 12 г., VI клас, гр. Хисаря, №329 – Поп пеене

Тереза Тодорова 10 г., IV клас, гр. Русе, №567 – Пиано

Фернандо Васев 7 г., I клас, гр. Търговище, №951 – Танцово изкуство

Филип Баев 12 г., VI клас, гр. Варна, №1164 – Математика

Филип Киров 10 г., IV клас, гр. Враца, №193 – Математика

Филип Чукаров 11 г., V клас, гр. Мадан, №422 – Карате шинкиокушин

Филипа Тодорова 12 г., VI клас, гр. Дупница, №765 – Изобразително изкуство

„Фуете Данс Студио” (балетна школа) 13 г., VII клас, гр. Варна, №1027 – Танцово изкуство

Хасан Игнатов 11 г., V клас, гр. Шумен, №253 – Пиано

Хелена Калайджиева 9 г., III клас, гр. Казанлък, №816 – Пиано

Христина Анастасова 17 г., XI клас, с. Коларово, обл. Благоевград, №734 – Литература

Христина Савова 14 г. VIII клас, гр. Г. Оряховица, №1189 – Ракетомоделизъм

Християн Стоянов 16 г., X клас, гр. Габрово, №540 – Лека атлетика

Християн Трифонов 14 г., VIII клас, гр. Варна, №285 – Литература

Христо Златев 11 г., V клас, гр. Бургас, №832 – Шотокан карате до

Цветан Николов 13 г., VII клас, гр. П. Тръмбеш, №389 – Изобразително изкуство, Фотография

Цветелина Николова 14 г., VIII клас, гр. Казанлък, №949 – Таекуондо WTF

Цветелина Стефанова 13 г., VII клас, гр. Русе, №865 – Математика, История

Цветомира Калоферова 13 г., VI клас, гр. Пловдив, №283 – Литература

Цонко Цонев 8 г., II клас, гр. Попово, №1183 – Изобразително изкуство

Чавдар Лалов 14 г., VIII клас, гр. Плевен, №331 – Математика

Школа „Балет” при ОДК 12 г., VI клас, гр. Варна, №774 – Танцово изкуство

Школа „Парисов” (група) 9 г., III клас, гр. Стамболийски, №393 – Танцово изкуство

Щефан Ипри 10 г., IV клас, гр. Кюстендил, №1069 – Изобразително изкуство

Юлиана Мур 10 г., IV клас, гр. Севлиево, №166 – Поп пеене

Яна Димитрова 14 г., VII клас, гр. Севлиево, №1103 – Поп музика

Яница Щерева 9 г., III клас, гр. Варна, №470 – Математика

Ясен Г . Георгиев 15 г., IX клас, гр. Свиленград, №1060 – Информатика и ИТ

Ясен Г . Георгиев 18 г., XII клас, с. Вардим, обл. В.Търново, №136 – Математика

Ясен Пенчев 9 г., III клас, гр. Габрово, №49 – Изобразително изкуство

II „б“ клас , СОУ „Николай Катранов“ – гр. Свищов, №468 – Благотворителен проект

X „б“ клас , СОУ „Николай Катранов“ – гр. Свищов, №481 – Благотворителен проект



Gillette

Юнайтед партнърс         Емаркетинг